Сучасний дизайн горища.

Хто з нас в дитинстві не мрія облаштувати собі затишну кімнатку на горищі, щоб проводити там час за іграми із друзями. Дійсно, горище одне з самих романтичних місць в домі, яке дуже часто стає скальдом відпрацьованих речей. Одначе, зараз все більше господарів будинків звертає увагу на горище, як на функціональне приміщення, яке можна використовувати із великою користю. Мансардний поверх обживають і в цілях економії простору, але також і для створення оригінальних інтер’єрів, які не вийде створити в інших частинах будинку. Ми спробуємо дати декілька порад для тих, хто прагне створити у себе на горищі щось унікальне.

 

   Проектування дизайну горища

Цим можна зайнятись самотужки, адже зараз в інтернеті є безліч фотоматеріалів на дану тематику. Опираючись на них можна створювати власні ідеї і пробувати втілювати їх у життя. Головне провести хорошу підготовчу роботу: прибрати сміття, організувати підвід комунікацій, створити належну теплоізоляцію, зробити всі необхідні заміри, визначитись із сходами на горище, а вже тоді приступати до облаштування нової житлової площі. Якщо при будівництві вашого житлового будинку з самого початку було закладено проектування мансарди, то це значно покращує справу.

Задумуючи інтер’єр горища, слід зазначити найважливіші аспекти, що будуть на нього впливати:

  • Розміщення вікон
  • Освітлення кімнати
  • Колір інтер’єру
  • Вибір меблів

Розрахувавши бюджет який ви готові витратити, можна розпочинати створювати свій шедевр. Розміщення вікон може бути різним, вони можуть знаходитись у фронтонах, або встановлюватися прямо на даху. Архітектори нагадують, що вікна повинні займати не менше 1\10 площі приміщення даного типу. Що ж до освітлення в темну пору доби, то від класичних світильників у стелі краще відмовитись, оскільки вони є нижчою ніж звичайно. Зате різноманітні діодні лампи підійдуть дуже добре.

Різні проекти передбачають використання усього розмаїття кольорових гамм. Зрозуміло, що спальня і дитяча кімната будуть мати різне кольорове наповнення, однак дизайнери все ж радять утриматись від надто яскравих кольорів. Вибір меблів може завдати певних турбот, адже специфіка горища передбачає те, що деякі стіни будуть скошені, і звичайна шафа чи тумба можуть не вписатись в такий інтер’єр. Тому треба або ретельно шукати меблі відповідних розмірів, або виготовляти їх під замовлення. Головний критерій при виборі – ергономічність меблевих конструкцій.

 

Основне в інтер’єрі горища

Він повинен гармоніювати з драбиною чи сходами. Підберіть сходи таким чином, щоб вони були комфортними і в той же час вписувались в загальний інтер’єр. Балясини та різноманітна різьба можуть додати свою родзинку в дизайні кімнати. Часто практикують дизайн із не закритою стелею , коли дерев’яні елементи даху залишають не закриваючи їх. Якщо над ними «почаклувати» за допомогою лаку і фарби, то вийде доволі цікаве рішення. Письмовий стіл, як правило сталять прямо під похилими вікнами, що ніяк не зменшує його функціональності, але суттєво економить простір кімнати.

Дизайн сходів на горище можна обрати у різних Інтернет магазинах. Виробники стараються створити максимально зручні сходи, для того, щоб пересування між поверхами не нагадувало випробування на витривалість. Також конструктори передбачили можливість заховати драбину на мансарду тоді коли вона не використовується за призначенням. Задля власної безпеки і безпеки своїх домочадців варто вибрати дійсно хороші сходи від якісного виробника, щоб звести до мінімуму можливість нещасних випадків під час пересування. У всьому іншому, опирайтесь на власний досвід і наші поради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *