Проекти кімнати під дахом

Кожен хто хоча б раз побував в кімнаті на горищі, не міг не відзначити для себе затишність та оригінальність таких приміщень. Вони чудово підходять для котеджів, заміських та звичайних приватних будинків. Зараз проект мансард розробляють вже під час будівництва самого будинку, звичайно такі кімнати проектувати значно легше ніж переробляти під мансарду не готове приміщення. Зазвичай вони виконують роль кімнат відпочинку, або ігрових кімнат, іноді в них розташовують гостьові спальні. Так чи інакше, що це місце стало дійсно затишним, треба докласти зусиль.

 

Проекти кімнати під дахом

Ці проекти бувають настільки різними, що ми навряд чи зможемо зараз їх всі перерахувати, однак є певні традиційні критерії яких всі стараються дотримуватись. Врахування розмірів кімнати першочерговий пункт при створенні проекту, адже якщо надати кімнаті забагато функціональності, можна отримати простір заставлений меблями де важко буде протиснутись декільком людям. А ідея створення мансард полягає в тому, щоб там усім було зручно проводити час. Не малу роль грає колір у якому буде виконано дизайн, слід відштовхуватись від того скільки джерел світла матиме кімната, щоб не порушити передачу кольору .
Інтер’єр кімнати під дахом сильно залежить від конструкції самого даху. При попередньому плануванні різноманітних незручностей можна уникнути, але якщо облаштовувати інтер’єр вже готового приміщення, то форму покрівлі неможливо не враховувати.

Можна розглянути найбільш популярні види мансардних інтер’єрів:

  • Кімната для дітей. Хто з нас в дитинстві не міряв про власну кімнату на горищі, крізь вікна якої можна милуватись зоряним небом, і яка створює враження власної відокремленої зони в будинку
  • Робочий кабінет. Ви отримуєте можливість працювати у тихому затишному місці де ніхто не зможе вам завадити. Завжди можна насолодитись свіжим повітрям і набратись сил.
  • Бібліотека. Горище, чи не найкраще місце для читання, де можна усамітнюючись поринути у світ улюблених книг.
  • Вітальня куди можна приводити гостей, чи просто проводити час в колі сімї
  • Останнім часом на верхніх кімнатах часто стали облаштовувати кухні-студії, що допоможе зекономити простір
  • Також під дахом проектують навіть лазні

 

Як зробити кімнати під дахом максимально зручними та оригінальними?

Якщо у вас виникла ідея, розмістити на мансарді спальню, то не варто від неї відмовлятись. Така спальня вийде напрочуд затишною та неповторною. Тут можна розмістити двоспальне ліжко і створити романтичний інтер’єр: вікна які будуть виходити прямо на зоряне небо та інші цікаві рішення.

Дизайн такої кімнати під дахом можна постійно вдосконалювати. Хтось вважає за потрібне прикрашати її предметами старовини, створюючи своєрідний вантажний стиль. Хтось навпаки прагне перетворити свою мансарду на прообраз рибальського бунгала і облаштовує там собі гамак та ставлячи мінімум меблів. Існує можливість встановити панорамні вікна, завдяки яким ви при бажанні зможете створити ефект ночівлі на свіжому повітрі, перебуваючи при цьому на затишній мансарді.

Яким би оригінальним не був інтер’єр, дахові драбини необхідні у всіх випадках, адже для того щоб було зручно дістатись кімнати надійні і комфортні сходи незамінна річ на якій не варто економити. Тим більше, якщо серед жителів дому є люди, яким важко пересуватись по крутих сходах чи лізти по вертикальних драбинах. Та і кому хочеться, щоб гості, які гарно провели час у більярдній чи вітальній розташовані під дахом отримали якісь ушкодження спускаючись до низу. Зваживши всі перелічені вище фактори, можете сміливо планувати для себе мансардне приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *