Сходи на горище – їх види та умови, необхідні для безпечного користування

Горище, мабуть, найбільш недосяжна частина будинку, спроможна відкрити безліч сімейних таємниць. Саме тут зберігаються спогади про найщасливіші моменти в житті мешканців. Діти, потрапляючи у це царство, ладні цілісінький день тут гратися у хованки, гортаючи старі фотоальбоми, перебирати цікаві, незрозумілі речі.

Вимоги, без яких неможливо зробити сходи на горище

Перш ніж зробити сходи на горище та відкрити доступ у цей таємничий світ, необхідно виконати певні розрахунки, пов’язані з особливостями сходів.
1. Конструкція, обрана вами, повинна бути не лише безпечною, але й зручною. Для виконання цього пункту необхідно розрахувати ширину східців та висоту підйому. Обираючи складну конструкцію сходів, важливо враховувати їх розмір у складеному стані.
2. Розраховуючи ширину східців, треба пам’ятати, що їх ширина повинна бути такою, щоб зручно підніматися було будь-якій людині, незалежно від віку.
3. Важливо приділити увагу куту нахилу драбини – від нього залежить не лише зручність експлуатації, але й безпека.
4. Заздалегідь варто продумати систему антиковзання. Для того, щоб не підковзнутись на сходах, треба врахувати систему безпеки – на дерев’яні східці наносяться спеціальні насічки, а металеві варіанти мають рельєфну поверхню.
5. Захист від проникнення. Для того, щоб захистити свою домівку від небажаних гостей через дах, слід встановити спеціальні замки.
6. Додаткові аксесуари. Для зручності можна обладнати сходи, які ведуть на горище, поручнями чи системою, завдяки якій, натиснувши відповідну кнопку на пульті дистанційного керування, сходи самостійно розкладаються чи складаються.

Як зробити сходи на горище самостійно?

Перш ніж розпочати роботу над виготовленням сходів, необхідно визначитися з їх конструкцією та виконати необхідні заміри – визначити висоту приміщення та кут нахилу східців і драбини в цілому. Сучасні сходи на горище можна поділити на:
• складні;
• висувні;
• зовнішні.
Наступний етап – креслення конструкції. Це дуже кропітка робота, яка вимагає певних знань та вмінь, тому може зайняти досить великий проміжок часу. Найпростішими сходами, які можна зробити самостійно, є дерев’яні. Вони включають у себе наступні етапи монтажу.
1. Підготовчий – необхідно підготувати бруски для косоурів, бруски-східці необхідної ширини, накладні дошки та петлі, розкладні підвіси для фіксації кришки люка.
2. Монтаж драбини. Між косоурами необхідно закріпити східці. Для цього скористайтеся одним із трьох методів:
• кріплення типу «шип-паз»;
• фіксація саморізами;
• посадка східців на клей.
3. З’єднайте частини драбини петлями й перевірте, наскільки вони можуть виконувати своє призначення. Лише після цього можна остаточно закрутити кріплення.
4. Приладнати драбину до люка, перевірити її функціональність.
Виготовлення металевої драбини на горище в домашніх умовах можливо, але це дуже складний процес. До того ж самостійно зробити східці, які стануть прикрасою вашої оселі, можуть тільки майстри своєї справи, які виконують подібну роботу періодично. Саме тому більшість власників приватних будинків, які прагнуть перетворити горище на житлову зону, а не склад непотрібних речей, довіряють цю роботу професіоналам. Купити сходи на горище у Львові за доступною ціною від професіонала – надійного вітчизняного виробника, можливо, відвідавши інтернет-магазин «Сайдинг Фасат». Вся продукція, яка знаходиться на сайті, виконана з екологічно сировини з урахуванням усіх необхідних аксесуарів, які роблять їх безпечними у використанні дітьми, людьми похилого віку.
Різноманітні моделі, представлені на сайті, здатні задовольнити будь-який смак, вони передбачають експлуатацію у приміщеннях, висотою до 320 м. За необхідності, сходи можна легко сховати у стелю, звільняючи місце в кімнаті. Погодьтеся, чудова можливість, адже східці посеред кімнати навряд чи будуть виглядати естетично.
Проста система монтажу, що розроблена компанією, дозволяє самостійно зібрати сходи й встановити всі додаткові аксесуари. Усі моделі виконані з урахуванням покриття для антиковзання, що робить їх надійними в умовах експлуатації впродовж тривалого часу.
Отже, чи варто довго розмірковувати над питанням, як зробити сходи на горище, коли відповідь очевидна – звернутися до професіоналів «Сайдинг Фасат»!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *