Мансардні вікна від світових виробників

Незалежно від вимог і побажань клієнтів, винахідливості бачення проектантів навіть найбільш витончений і нетиповий проект може бути зображений в комп’ютерному зображенні, за допомогою якого можна зробити остаточне рішення і втілити мрію в реальність.

КУПИТИ МАНСАРДНІ ВІКНА FAKRO МОЖНА ЛЕГКО У НАС

Мансардні вікна FAKRO – це найвища якість виробництва, безпеку і легкість у використанні. Сучасні новаторські рішення дозволяють підібрати до будь-якого типу приміщень відповідні дахові вікна FAKRO. Вони виготовляються з найкращого соснового сировини. Вони дають гарантію на функціональність, безпеку, тривалість та відмінні термоізоляційні параметри.

Вікна, крім основних функцій: освітлення і вентиляції, повинні також гарантувати безпеку експлуатації, а також перешкоджати легкому проникненню всередину будівлі.

Мансардні вікна FAKRO є безпечними для осіб, що працюють на даху, а також для жителів мансард.

За рахунок загартованого скла і системи зміцнення конструкції вікна topSafe, можливо єдині на ринку, мають не менше, ніж III клас безпеки відповідно до норми EN 13049.

Вікна FAKRO безпечні також і в позиції мікропровітрювання, завдяки якій повітрообмін зростає до 200 м3 / год.

КУПИТИ МАНСАРДНІ ВІКНА ROTO МОЖНА БЕЗ ПРОБЛЕМ У НАШІЙ КОМПАНІЇ.

Мансардні вікна і люки Roto, які виробляються німецьким концерном Roto, призначені для виходу на дах, а також вентиляції та освітлення мансардних приміщень. Вони виготовляються в пластиці і дереві з різноманітними варіаціями ламінації і на сьогоднішній день є одним з найбезпечніших варіантів. Мансардні вікна Roto представлені в найширшому асортименті, вони універсально підібрані до будь-якого виду мансарди – дитячої, спальні, ванній, їдальні кімнати, гостьової. Ідеальна конструкція вікон Roto сприяє зробити монтаж точним і легким, і при цьому забезпечує виникнення будь-яких проблем при експлуатації в майбутньому.

Існує торгова марка Roto з 1935 року і сьогодні вона стала визнаним символом безпеки, комфорту, інновацій та естетики в областях віконних технологій. Сьогодні під цією торговою маркою випускаються також віконна фурнітура та горищні сходи.

Мансардні вікна Roto володіють незаперечною перевагою перед конкурентами, завдяки виробництву своєї регульованою фурнітури, високоточного налагодженому поворотно-відкидному механізму відкривання, механізму зусиль відкривання вікон і регулювання зазорів.

Основні переваги вікон Roto:

– регулювання зазору між рамою вікна і стулкою;

– регулювання зусиль відчинення стулки;

– в наявності регульована фурнітура;

– великий вибір типорозмірів (більше 30);

– весь модельний ряд вікон виготовляється з профілів ПВХ і дерева (клеєний брус);

– наявність термоизоляционного блоку WD і пароізоляційної плівки на рамі вікна сприяє швидкому і легкому монтажу;

– панорамне вікно Azuro з розміром 2,60 м х 1,70 м – єдина в світі модель;

– безпека і герметичність завдяки наявності 3-х і 4-х точок для замикання стулки вікна;

– R7 H / K – ексклюзивна модель з піднятою на 3/4 віссю повороту стулки;

– 15 років гарантії;

– німецька якість.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *