Сайдинг, який краще?

На перший погляд, види сайдингу різняться лише за кольором. Але це тільки перше враження, за більш детального знайомства з цим матеріалом на передній план виходить товщина панелей, технологія виготовлення, колір та фактура. Наступний критерій, який цікавить покупця, – це ціна. Кожен намагається дізнатися все про сайдинг, який краще обрати, щоб здійснити покупку на довгі роки.

Кольорова гама та фактура сайдингу

Перед багатьма покупцями стає питання – сайдинг, який краще, як відрізнити якісний матеріал від підробки? Спробуємо допомогти споживачам, дамо декілька корисних порад.
Якщо перед нами якісна панель, то вона має рівномірно забарвлену поверхню, причому тильний бік дещо світліший від зовнішнього. «Різнокольоровість» говорить про поверхневу обробку, низьку якість. Також занадто низька ціна – це ще один показник недостатньої якості товару, його «кустарного минулого». Він прослужить менший термін.
Найчастіше фактура панелей нагадує зріз деревини. Форми рельєфного відбитку бувають різні, вибір залежить від уподобань клієнта. Увага покупця повинна бути зосереджена на знаходженні різних поверхневих дефектів. Якщо ви побачили тріщини, облущену фарбу чи сколення, то цей варіант не вартий вашої уваги.
Якою повинна бути товщина панелі?
Якісний матеріал буде рівномірним на всіх ділянках, в будь-якому місці витримає однакові силові навантаження. Рекомендуємо звернути увагу на панелі 1-1,2 мм. Менша товщина призведе до швидкого зношування та можливого пошкодження на етапі монтажу. Товща панель втрачає пластичність та швидко тріскається, а за рахунок перевитрат матеріалу збільшується його ціна.
Оцінка якості сайдингу за іншими критеріями
Отвори для кріплення повинні бути однакових розмірів із рівними краями. Якісний варіант має бути оснащений замками проти сильного буревію. Ці кріплення знаходяться над отворами й мають вигляд загину панелі. Такий замок є надійним захистом від природних катаклізмів: буревіїв, ураганів та смерчів.
Кожен виробник, який поважає себе, обов’язково запакує товар якісно та додасть до кожної упаковки інструкцію з транспортування, збереження та монтажу. Обираючи панелі, обов’язково перевірте їх пластичність – зігніть кілька разів. Якісний матеріал залишиться без змін, не дасть тріщину.

Який вид сайдингу кращий, що обрати?

Вініловий і металлосайдинг – основні види. Металевий варіант – це кращий матеріал для великих комерційних об’єктів, складів. Вініловий, в свою чергу, підходящий для облицювання житлових будинків, бо виглядає більш вишукано. Якісний вініловий сайдинг краще передає дизайнерську задумку, створює бажаний вигляд для оселі.
Іноді покупці вагаються, що обрати – сайдинг чи штукатурку. Звісно, у кожного свої вподобання, смаки та фінансові можливості, проте досвід говорить про те, що якісний вініловий сайдинг краще. Переваги сайдингового матеріалу очевидні: довговічність, легкість монтажу, не потребує постійного догляду, вентилює фасад. Порівнюючи профнастил з сайдингом, кращим рішенням також буде використання останнього.

Якої фірми сайдинг краще ?

Зробити однозначний виріб на користь того чи іншого виробника і визначитись, якої фірми сайдинг краще, фактично неможливо. Все залежить від особистих уподобань клієнта, його фінансових можливостей, технічних умов об’єкта, умов транспортування матеріалу, його зберігання, т.п. Рекомендуємо звернути увагу на наступних виробників, проте вибір варто робити, виходячи з місця призначення панелей.
• Канадський Mitten – це високоякісний інноваційний продукт, який заслужив довіру мільйонів користувачів по всьому світу.
• FaSiding – панелі європейської якості по доступні ціні, гарантія 25 років.
• Royal Genesis (Канада) – якісний сертифікований матеріал, разова інвестиція на все життя.
• Vox – якісний матеріал польського виробництва, що вже завоював популярність в Європі, Туреччині
• Панелі Альта Профіль «КАNADA плюс» і «Альта Сайдинг» – вишукані кольорові рішення, достойна якість.
• DOCKE – відомий німецький бренд, що застосовує передові технології для виготовлення продукції. Переваги – легкий монтаж, натуральна текстура, універсальність, т.п.
Перерахувати всіх виробників дуже складно та просто неможливо дати відповідь на питання: «Якої фірми сайдинг краще?». Обирайте якісний матеріал, що служитиме довго та матиме чудовий вигляд протягом кількох десятків років. За додатковою консультацією звертайтеся до наших менеджерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *