Де купити сайдинг?

Сайдинг – сучасний універсальний оздоблюваний матеріал, який використовують для декорування та оздоблення стель, зовнішніх стін, фасадів комерційних об’єктів, заміських будинків, складів і багато іншого. Цей якісний матеріал є не токсичним, має високу міцність, стійкий до перепадів температур.
Попит на сайдинг на сьогодні постійно зростає, тому в мілких торговельних точках, на ринку можна знайти відверту підробку, неякісний матеріал. Його вартість набагато нижча, але перерахованими вище якостями він не володіє. Окрім розчарування, покупця нічого не очікує.

Як вибирати сайдинг?

Переймаючись питанням, де купити сайдинг у Львові, необхідно відкинути поспіх в сторону й довіритися лише офіційним торговим точкам. Брак, зазвичай, продають на стихійних ринках, тому нехай занадто низька ціна вас не приваблює, а навпаки – відлякує. Існує певний перелік технічних вимог, яким повинен відповідати якісний матеріал. Перш ніж прийняти рішення, де купити сайдинг, ознайомтеся з ними.
При виробництві цього оздоблювального матеріалу використовується компаунд. Це спеціальна маса з вінілу з додаванням пластифікаторів, барвників, стабілізаторів і присадок. Процес виробництва сайдингу для зовнішньої і внутрішньої обробки відрізняється. Тому, вирішуючи, де купити сайдинг, визначтеся з його призначенням, місцем використання.
Внутрішня сторона матеріалу має своєрідні ребра жорсткості, які відповідають за міцність панелі, протистояння механічних пошкодженням. Зовнішня сторона, зазвичай, має малюнок, який також необхідно визначити попередньо, перш ніж купити сайдинг у Львові. Найчастіше виробник на зовнішній поверхні намагається відтворити структуру дерева, що виглядає на фасадах досить органічно.
Дві поверхні – зовнішня й внутрішня, з’єднуються в процесі виробництва методом коекструзії. Це дозволяє створити міцну, стійку до багатьох негативних факторів панель, монтаж якої здійснюється легко й швидко, навіть для людини, яка не має досвіду у сфері будівництва.
Визначаючись з виробником і місцем, де сайдинг купити, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
1. Виробник, країна виготовлення матеріалу. Краще брати панелі від відомих брендів, про які можна знайти масу позитивних відгуків в інтернеті.
2. Гарантія. Надійний виробник завжди дає гарантію на свій матеріал, сайдинг не є виключенням. Деякі виробники гарантують, що термін служби цього матеріалу від 25 до 50 років.
3. Весь сайдинг для однієї поверхні необхідно обирати від одного виробника, з однієї партії. Матеріал кріпитися за допомогою спеціальних замків, розташованих по краю. Ці фіксатори можуть відрізнятися.
4. Ціна. Це один із важливих аспектів для наших громадян. Занадто низька ціна повинна насторожувати, адже цілком ймовірно, що це підробка. Саме фальсифікат, зазвичай, продають дешево. Данні панелі купуються на десятиліття, економити на цьому не варто, інакше доведеться все міняти після 3-4 років.
5. Товщина панелі. Всі смужки повинні мати абсолютно однакову товщину. Якщо помічені перепади або є «раковини» на поверхні, то це може говорити про брак або підробку.
6. Лицьова сторона повинна мати гладку або структуровану поверхню з однаковим малюнком, який збігається при з’єднанні декількох смужок.
Критеріїв для вибору якісного товару багато. Але основний з них – наявність сертифіката, де вказано номер партії, виробник і короткий опис товару. Маркування на упаковці з сайдингом повинно збігатися зі значеннями, що вказані в сертифікаті.
Тест на міцність
Якщо сайдинг купується в магазині, можна провести спеціальний тест. Пам’ятайте, якщо товар якісний, продавець не стане заперечувати. Необхідно обрати тонкий край панелі і зробити спробу загнути його. Зазвичай, таке місце знаходиться біля отвору під цвях. Зламався, значить перед вами брак. Витримав випробування, значить із цим матеріалом все нормально. Хороший показник якості – це коли тонка кромка гнеться на всі боки, не утворюючи навіть маленьких тріщин. Головне, знайти магазин, де сайдинг купити можна відповідної якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *