Чи підійдуть сходи на горище на другий поверх?

Ті хто займається плануванням двоповерхового будинку, не могли не задуматись над тим, які саме сходи краще встановити. Серед усього різноманіття варіантів, потрібно вибрати найбільш оптимальний саме для вашого дому. У деяких випадках використовують спеціальні сходи для горища, і в цьому є свій сенс. Сходи на горище одразу проектуються для максимальної економії простору, тому якщо ви хочете обладнати невеликий за площею будиночок, вибір таких соді встане для вас дуже вдалим рішенням. Такі сходи є достатньо міцними і комфортними для частого використання, тому не слід боятись через їх експлуатацію.

Давайте розберемося, які є сходи на другий поверх взагалі. Такі сходи можуть різнитись за типом кріплення, наприклад за допомогою косоурів, на тятивах, або ж больцеві сходи. Вибір типу кріплення теж залежить від великої кількості факторів: ціни яку ви готові потратити, візуального ефекту який ви намагаєтесь справити, а також особливостей розміщення самих сходів. Найрозповсюдженішими, все ж є сходи на косоурах, завдяки простоті монтажу. Як варіант часто використовують сходи на горище у якості драбини на другий поверх

   Сходи на другий поверх – їхні види

Спосіб кріплення – далеко не єдиний чинник за яким відрізняють сходи на другий поверх. Важливе значення має матеріал. Найбільш поширеним матеріалом для виробництва сходів безсумнівно залишається дерево. Проте на другий поверх можна зробити сходи і іншого матеріалу. Не менш функціональними та привабливими будуть сходи з металу. Скляні сходи справляють дуже ефектне враження. Але за ними потрібен особливий догляд.

   Cходи на другий поверх з дерева

Дерев’яні сходи це перевірена роками класика, яка до того ж є досить економною. Сходи на другий поверх із дерева можуть коштувати доволі дешево, однак ціна завжди буде залежати від породи деревини. Тому ви можете обрати і досить дорогі конструкції. Ще однією перевагою дерев’яних сходів є те, що їх дизайн можна змінювати. Через декілька років експлуатації, ви можете ці сходи розібрати, перешліфувати та змінити колір на той, який ви вважаєте більш доцільним. Звісно, такі роботи повинні виконувати професіонали, але увесь процес не займе багато часу.

   Сходи на другий поверх металеві

Не менш розповсюдженими є металеві сходи, на які встановлюють дерев’яні східці. Металеві сходи дуже прості в установці і мають низьку ціну. Серед мінусів металевих драбин відзначають їх шумність, але за умови вибору якісних матеріалів та правильної установки, ці незручності можна мінімізувати. Зате метал, дозволяє створювати конструкції будь-якої форми, що далеко не завжди дозволяє зробити дерево чи бетон. При виготовленні таких сходів часто залучають декілька не зв’язаних між собою груп майстрів, коли одні виготовляють саму конструкцію, інші сходи, а треті займаються декоративною частиною По можливості постарайтесь, щоб усі роботи виконувала одна фірма чи підрядника, інакше можуть виникнути проблеми з тим, щоб всі частини добре підійшли одна одній.

   Розкладні сходи на другий поверх

Розкладні сходи можна частенько побачити в котеджах, чи заміських будинках де вони доволі органічно вписуються в інтер’єр та економлять простір. Також, розкладні сходи використовують у квартирах, які мають вихід на горище. В залежності від комплектуючих матеріалів така драбина може мати різну ціну, але в будь-якому випадку вона буде коштувати дешевше ніж стаціонарні дерев’яні чи металеві сходи. Сучасні розкладні сходи розраховані на активну експлуатацію, тому є доволі витривалими до навантажень.

Обираючи сходи на другий поверх розміри потрібно розраховувати дуже уважно, оскільки будь-яка похибка може призвести до проблем з коректною установкою сходів. Також, потрібно враховувати те, що сходи забирають простір, і якщо у вас невелика кімната, то і сходи треба робити максимально негабаритними. Спеціальні розкладні сходи на горище найкраще економлять простір, залишаючись при. цьому надійними і стійкими до зношення. Тому, якщо для вас питання економії простору стоїть дійсно гостро, то сміливо встановлюйте розкладні конструкції, які допоможуть вам «виграти» простір у домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *