Вибираємо сходи на горищне грамотно

Майже в кожному заміському будинку є горище або мансарда. Іноді це приміщення використовується для зберігання речей, якими не доводиться користуватися щодня, але буває і інакше. У господарів будинку може виникнути бажання облаштувати горище, зробивши простір під дахом придатним для проживання і збільшивши корисну житлоплощу. Один із кроків, які при цьому потрібно виконати – пошук відповіді на питання про те, які горищні сходи вибрати.

Визначаємося з висотою

Перше, що потрібно врахувати – відстань від підлоги до стелі. Висота драбини, яку ви купуєте, має відповідати цьому значенню. Моделі, що випускаються FAKRO, з цієї точки зору вельми зручні: висоту більшості моделей сходів можна коригувати з урахуванням особливостей місця установки.

Беремо до уваги конфігурацію приміщення

Перед тим, як вибрати сходи на горище, потрібно врахувати «виліт». Габарити конструкції повинні бути такими, щоб користуватися ними не заважали огорожі, стіни і інші елементи будівлі.

Одна з порад щодо вибору горищних сходів це: якщо місце, в якому буде виконуватися установка, обмежене, може підійти модель з «ножничною» або розсувною системою складання. Вони займають мінімум місця в складеному вигляді, відрізняючись при цьому достатньою міцністю і великою зручністю у використанні.

Визначаємося з матеріалом
сходи на горище

У продажі представлені сходи FAKRO з дерева і металу. Роблячи вибір, пам’ятайте про те, що:

дерев’яні моделі гармонійно вписуються в інтер’єр заміського будинку. При їх виробництві використовуються перевірені часом рішення, що забезпечують високу міцність – зокрема, технологія з’єднання елементів «ластівчин хвіст». При бажанні конструкцію з дерева можна забарвити в той чи інший колір, гармонійно вписавши її в інтер’єр;
сходи з металу відрізняються максимальною міцністю і довговічністю. У більшості випадків вони компактні, що дозволяє використовувати їх на обмеженій площі.

Враховуємо температурний режим

Якщо температура повітря на горищі така ж, як в самому будинку, особливих обмежень при виборі сходів не буде. Інша справа, якщо на горищі взимку холодніше, ніж в інших приміщеннях. В цьому випадку потрібно вибрати модель, в конструкцію якої входить спеціальна кришка люка з додатковим шаром утеплювача.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *