Софіти Voх

Софіти Voх – це нове рішення длястильного та функціонального декорування Вашої стелі. Сучасні вінілові панелі будівельного матеріалу представлені з перфорацією та без перфорації.  Панелі з перфорацією чудово підійдуть для оздоблення стелі веранди, бесідки або балкону. Панелі без перфорації підійдуть для декоруваннястелі маєтку або квартири.

Однією з найвагоміших переваг сучасних софітів Vox є відмінна вентиляція, яка забезпечує екологічну безпечність та виступає гарантом довговічності. Крім того  монтаж софітів відбувається швидко та легко. СофітиVox чудово сховають всі дроти, труби та інші комунікації та подарують естетично привабливий та довершений зовнішній вигляд кімнаті або балкону.

Такий новий будівельний матеріал не потребує додаткового догляду та зберігає яскравість кольорів протягом значного експлуатаційного періоду.

Оригінальні та сертифіковані софіти VoxВи зможете купити по доступній ціні у спеціалізованих магазинах Сайдинг Фасад. Ми гарантуємо оперативну доставку та європейський рівень якості від польського виробника.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *