Сходи на горище даху OMAN польша

Сучасні горищні сходи компанії OMAN так само відрізняються від того, що випускалося раніше багатьма іншими виробниками, як комп’ютер від калькулятора. Вони мають ряд характерних особливостей, за якими продукцію даної торгової марки безпомилково впізнають у всьому світі.

Чому покупець обирає сходи OMAN

Компанія OMAN – це добре відомий у всьому світі польський виробник горищних сходів, продукція якого реалізується в 36 країнах. На сьогодні розроблено і випускається понад 300 моделей. І практично кожна з них вже оснащена унікальним пристосуванням – в коробі встановлено особливий пружинний механізм. Він гарантує безпечне використання драбини, забезпечує зручність для користувача, а також плавне відкривання і закривання кришки. Є й інші відмінності, серед яких можна виділити наступні:

  • Сходи від компанії OMAN ширші, ніж аналогічна продукція інших виробників.
  • Горищні сходи на горище OMAN забезпечуються надійними замками, на конструкцію яких компанією отримано патент. Кришку можна просто закрити й вона зафіксується сама.
  • Система Termo-Stop забезпечує ефективну теплоізоляцію кришки.
  • Продукція OMAN готова до монтажу прямо з заводу.

Всі моделі відповідають європейському стандарту якості EN 14975, на вироби надається п’ятирічна гарантія від виробника. Драбина на мансарду виготовляються з якісних матеріалів, в основному використовується деревина і метал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *