Сайдинг Фасадні панелі Vox SYSTEM MAX-3

Сайдинг Фасадні панелі Vox SYSTEM MAX-3

Vox SYSTEM MAX-3

Поєднання трьох шарів з різними характеристиками дозволяє монтувати стійкі до різних впливів фасадні системи в суворих кліматичних умовах і гарантує тривалий термін експлуатації при збереженні привабливого зовнішнього вигляду. Виробник надає гарантію відповідності механічних і естетичних параметрів протягом 50 років.

Стінове покриття складається з однотипних панелей і додаткових елементів, що маскують стики на поверхнях і в кутах. Панелі реалістично імітують деревину різних порід, у тому числі їх малюнок і забарвлення. Візуально й на дотик матеріал неможливо відрізнити від натуральної деревини. Цю особливість із задоволенням використовують дизайнери при остаточному оформленні фасадів будівель. Багатобарвний структурний друк дозволяє створювати ілюзію покриття зовнішніх стін будівель наступними породами деревини:

  • Золотий дуб.
  • Дуб звичайний.
  • Ясен.
  • Бук.

Матеріал, з якого виробляються панелі, чинить ефективний опір тиску вітру, його не можуть пошкодити комахи. По міцності панелі не поступаються металевому сайдингу – тестування в лабораторії показало, що виріб зберігає цілісність при ударі силою в 13,5 Джоуля. Зовнішнє покриття сайдингу виконує ще одне завдання – протидіє забрудненню поверхні. Цю особливість Vox SYSTEM MAX-3 забезпечує структура зовнішнього третього шару. Панелі слабо забруднюються і легко очищаються без застосування спеціальних засобів.

Конструкція панелей і всієї фасадної системи в цілому забезпечує простий і швидкий монтаж. На відміну від багатьох інших подібних виробів Vox SYSTEM MAX-3 можна встановлювати не тільки горизонтально, але й вертикально. Нечутливість до впливу високих і низьких температур дозволяє монтувати фасадні системи з вінілових панелей в будь-яку пору року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *