Сходи на горище FLEX TERMO Oman Nozycowe 80*60, 80*70

4,990.00

Драбина на горище даху Oman Flex Termo – це сходи дахові з механізмом складування типу «гармошка», виготовлена ​​з анодированої сталі. Модель відрізняється підвищеною прозорістю завдяки конструкціям, так використовує матеріали. Основні характеристики представлених лісниць на чердак

  1. Демонстрируваний варіант Oman Flex Termo має збільшені розміри короби (120х60). Вмісте з виносом основи до 204 см. Це забезпечує комфортний доступ на чердак під більш пологічним углом.
  2. Механізм «гармошка», який реалізований в даній моделі, передбачає рівномірне розподіленесернсове розподілене розповсюдження. У результаті, термін служби конструкцій у розрізі тривалого часу, що у стандартних 3-секційних ліжниках.

Компанія Оман самостійно виробляє фурнітуру та інші комплектуючі. Завдяки тому, що ліст на 90% состоиться з матеріалів власного виготовлення, продукція від представницького виробника переходить аналоги від інших брендів.

            Висока надійність, підкріплена 5-річним терміном гарантії від виробника, а також до мелочей виробничої конструкції сходів на горище Oman Thermo Flex однозначно робить представлену модель однієї з найкращих у своєму ціновому сегменті.

 

120×60