Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

royal_genesis

Купити сайдинг ROYAL GENESIS

Сайдинг ROYAL GENESIS – це гармонійне поєднання європейської якості та доступної ціни. Структура будівельного матеріалу та чіткі геометричні лінії дозволяють втілити у життя дизайнерський проект будь – якої складності.

В престижних котеджах Канади саме завдяки такому сайдингу створюються справжні архітектурні шедеври. Маєтки виконані з використанням сайдингу ROYAL GENESIS мають естетично привабливий зовнішній вигляд та є довговічними. Royal (Канада) є ідеальним фасадним матеріалом для обробки нових і реставрації старих будинків. Сертифікований матеріал найкращої якості.

Основними перевагами сайдингу ROYAL GENESIS є висока стійкість до УФ – променів, морозостійкість та екологічна безпечність. Такий сайдинг є стійким до будь – яких кліматичних змін та руйнівного впливу корозії, не горить та зберігає яскравість кольорів понад 50 років.

Сайдинг ROYAL GENESIS  виготовляється з екологічно чистого матеріалу на високоякісному канадському обладнанні та відповідає європейським стандартам якості вінілового сайдингу ASRMD3679.

Сайдинг  ROYAL GENESIS високої якості у Львові можна знайти звернувшись в Інтернет магазин Сайдинг Фасад.

Сайдинг Фасад є першимпредставником у Львові сучасного сайдингу ROYAL GENESIS, який Ви можете купити різних кольорів та відтінків за доступними цінами.

Кольори сайдингу: WHITE, LINEN, BEIGE, SAND,WICKER, CLAY, STERLING, COUNTRY ALMOND, ESTATE GRAY,BLUE GRAY, HICKORY, MINT GREEN, BANANA, SAHARA SAND, WHEAT.

Порівняно з сайдингом інших виробників, вініловий сайдинг Royal відрізняється:

  • Якістю – компанія Royal Building Products (Канада) надає більше 50 років гарантії на свою продукцію.
  • Високими технологіями – в проїзводсте сайдинга Royal застосовують складну технологію коекструзії, використовують ПВХ високої якості, додаючи в компаунд унікальні інгредієнти, у тому числі патентовані стабілізатори і модифікатори, що дозволяє добитися міцності матеріалу і його стійкості до природних умов (+50 -50).
  • Надійністю – під впливом відкритого полум’я він плавиться, але не підтримує горіння і не виділяє токсичні речовини; Оригінальним дизайном – відрізняється чіткими лініями і ідеальною геометрією деталей, колірна гамма задовольнить найвишуканіший смак;
  • Практичністю – матеріал не боїться води, грибка і комах, стійкий до несприятливих погодних умов – не злущується і не тріскається на сонці, не міняє з роками колір;

Характеристики

Основні
ВиробникRoyalTek
Країна виробникаКанада
Вид сайдингуВіниловий  
Додаткові характеристики
Довжина панелі3,87м
Ширина панелі0,23м
Упаковка21шт