Купити мансардні вінка Roto (Рото) Tronic 6 у Львові

 

Для того щоб забезпечити освітлення і вентиляцію мансардного приміщення, найкращим варіантом стануть сучасні моделі мансардних вікон. Вони не тільки виконуватимуть вищезазначені функції, але й стануть чудовим елементом дизайну вашого будинку.

Мансардні вікна Roto Львів

Roto– це відомий німецький виробник мансардних вікон і люків. За їх допомогою створюється комфорт і затишна атмосфера у будь-якому будинку. Виготовляються такі вікна з пластику та дерева і вважаються найбільш надійними і зручними вікнами для дому на сьогоднішній день.

Рото пропонує широкий асортимент мансардних вікон для дому з різноманітними варіантами ламінації. Вони також можуть відрізнятися розміром, формою і дизайном. Ми підберемо для вас вікна, що підійдуть до мансарди будь-якого типу: кухні, гостьової і дитячої кімнати, ванної кімнати та ін.

Мансардні вікна Рото Львів: переваги

Завдяки ідеальній продуманій конструкції, монтаж мансардних вікон виконується легко і точно. Крім того, конструкція вікон гарантує вам повну відсутність проблем з їх експлуатацією.

Мансардні (дахові) вікна Roto володіють низкою таких переваг:

$1·        німецька якість;

$1·        швидкий процес монтажу;

$1·        можливість вибору розмірів вікна із широкого асортименту (близько 30 варіацій);

$1·        можливість регулювання зусилля відкривання стулки і зазорів між стулкою і рамою вікна;

$1·        змикання віконної стулки у 3-х та 4-х точках, що забезпечує високу надійність і герметичність.

Мансардні вікна Рото Львів ціна

У нас ви можете купити мансардні вікна, що мають власну регульовану фурнітуру, а також налагоджений високоточний поворотно-відкидний механізм відкривання. Ми пропонуємо придбати вікна для дому за найкращими цінами.